top of page

 Výukový seminář Face Yogy 
pro začátečníky 

Sobota 6. dubna 2024 / cena 1 390 Kč zahrnuje manuál a baňky 
seminář vede Veronika Zajícová

2_ZS_07_úsměv prosím.jpg

Pohled do zrcadla - a co to?
O 10 let mladší? To snad ani nejsem já!

I to se vám může stát, pokud zařadíte techniky Face Yogy do svého života. Od této chvíle budete mít projevy stárnutí ve svých rukou.

 

O co se vlastně jedná?

Face Yoga je soustava cviků a dalších technik, díky kterým můžete dosáhnout mladistvého vzhledu bez injekcí a chirurgických zákroků. Pravidelným cvičením můžeme dosáhnout zpevnění kontur obličeje, eliminace dvojité brady a v neposlední řadě zjemnění vrásek, které mohou prozradit náš věk.​

Co nás čeká:

  • Sestava základních cviků - vysvětlíme si správnou techniku provedení cviků a řekneme si všechny potřebné informace, abyste mohly Face Yogu cvičit doma

  • Technika baňkování - naučíme se obličej baňkovat velkou a malou baňkou

  • Manuální masáž - na závěr si dopřejeme manuální masáž s voňavým olejem

  • Ideální je přijít nenalíčená, případně si s sebou vzít odličovací potřeby, mít větší výstřih

  • S sebou psací potřeby, případně látkovou čelenku do vlasů

  • Vše ostatní dostanete na kurzu - manuál, 2 ks baněk

  Jógová lekce 
s přednáškou o aromaterapii 

Sobota 20. dubna 2024 / 9:30 - 12:00 / cena 300 Kč 

lekci jógy vede Věra Havlová, o aromaterapii přednáší Klára Hájková

image2.jpeg

Připojte se k nám na sobotní ranní lekci jógy, která bude obohacena vůní aromaterapie.

Společně s Věrkou Havlovou se necháme unést svěží energií jara a provedeme svá těla jarním protažením.

Druhá část dopoledne bude patřit Kláře Hájkové, která nás provede fascinujícím světem esenciálních olejů a jejich blahodárným účinkům na tělo i duši.

Proč právě teď?

Protože jaro je obdobím nových začátků, probuzení a obnovy.

Je to čas, kdy se příroda probouzí k novému životu a i my spolu s ní můžeme následovat tento rytmus, harmonizovat se s ním a oživit své tělo i mysl.

Představíme si, jak mohou tyto vzácné kapky přírody podpořit naši fyzickou a emocionální pohodu v souvislosti s jarem a jeho energetickým oživením.

Naučíme se, jak se vyrovnat s jarními výzvami, přinést do našich životů rovnováhu a posílit naši vitalitu. Během informativní přednášky o esenciálních olejích zjistíme, jak můžeme tyto přírodní dary využít například pro posílení imunity, zvýšení vitality nebo podporu emocionální pohody.

Zároveň se naučíme, jak integrovat esenciální oleje do našeho každodenního života. Užijme si společnou cestu sebepoznání, harmonie a zdraví. Zanechme za sebou staré myšlenky a oslavme společně příchod jara s novou energií a jasnou myslí. Klára Hájková je celostní výživový poradce, terapeut a velký propagátor preventivní péče o tělo, mysl i duši a ve své praxi mimo jiné využívá léčivých vlastností esenciálních olejů značky doTerra.

bottom of page