top of page

KAROLÍNA STAŇKOVÁ

IMG_9984_m.jpg

Za založením pohybového studia Dílna 461 stojí právě ona. Již 7. rokem šíří v Hostivici své nadšení pro pohyb a zdravý životní styl a sdružuje komunitu podobně nadšených lidí. V Dílně 461 vytvořila příjemný prostor pro společná cvičení, setkávání a sdílení. Karolína je pozitivní bytost. Ráda se směje a věří, že svou realitu si vytváříme sami. Miluje pohyb.
Je lektorkou kruhového tréninku, kde využívá i znalosti ze zdravotního cvičení a Pilates, které si zamilovala. Jedná se o velice variabilní i náročné cvičení, avšak jeho benefity na sobě brzy pocítíte. Díky Pilates se zlepší vaše postava, budete se hýbat i cítit lépe. Své lekce pojímá tak, že jsou každá tak trochu jiná a díky jejich pestrosti a barvitosti se rozhodně nebudete nudit. Často na lekcích využívá pomůcky. Vede i cvičení pro seniory a je certifikovanou výživovou poradkyní. Ve svých oborech se stále vzdělává, navštěvuje kurzy, semináře a workshopy, (aby své nové poznatky mohla postoupit a využít dál i v praxi).
Během cvičení se snaží předávat dobrou energii a má ráda přátelskou atmosféru.

VĚRA HAVLOVÁ

Verka_dilna461_m.jpg

Coby instruktorka, začala již v polovině osmdesátých let. Cesta vedla od gymnastiky, přes aerobik, step aerobik, strečink, cvičení na velkých balonech, cvičení s overbally.

Jóga, jak sama říká, k ní přišla ve správný čas, a sice r. 2002, kdy poprvé navštívila lekci power jógy. A tak se spustila nová a šťastná profesní kapitola, během které Věra opustila práci v kanceláři a začala se naplno věnovat profesi instruktorky jógy, zdravotního cvičení, cvičení pro seniory, pilates (vč. pomůcek, i na strojích).

Působí také jako osobní trenérka, lektorka kurzů a seminářů. Věra je navýsost profesně vzdělaná a zkušená lektorka, také však duchovně založená bytost. I proto a nejen proto vás její lekce naplní energií a dobrým pocitem. www.verahavlova.cz

Věrka vede lekce zdravá záda a power jóga vždy ve středu a v neděli.

JANA KAŠTOVSKÁ

Jana_dilna461_m.jpg

Jana Kaštovská je bývalá tanečnice. Vystudovala taneční konzervatoř a pedagogiku na AMU.

Miluje však pohyb ve všech jeho formách, aktivně i pasivně se zabývá řadou sportů. Přes 10 let vede lekce Pilates, ale před několika lety Janu natolik pohltila jóga, až ji odvála na učitelský kurz do Indie. Stále se jógou nechává učit.

Jako máma dvou malých kluků je Jana stále v pohybu, který si rovněž užívá. Také miluje vůni kávy, moře, plavání pod vodou i krásu světa viděnou z horských hřebenů.

„Mám ráda pohyb, ale stejně tak ráda si lehnu do trávy a koukám na mraky.“

IVETA ROMANOVSKÁ

profilovka 2 (1).jpg

Iveta se pro svou profesi lektorky a masérky asi narodila, říká, že už jako malá si nejraději hrála na učitelku a věčně pečovala o rodinu masážemi. 

Dnes už je to více jak polovina jejího života, kdy se věnuje józe, tantře, meditacím a terapeutickým směrům vedoucím ke spokojenému zdravému tělu a duši.

Ivetiny lekce jógy spojují srdce tanečnice, pečující povahu, obdiv a respekt ke každé individuální bytosti s klidem a preciznost jógové tradice. Těší se na vás na lekcích jemné flow jógy.

OLGA SVOBODOVÁ

olga_portret_s_hlavou-fin.jpg

Tanci a joze se věnuje dlouhou řadu let. Začínala baletem a scénickým tancem, věnovala se orientálnímu tanci i párovým tancům (salsa, merengue, tango).
A flamencu, které jí učarovalo nejvíc. Tanec a jóga ji pomohly překonat zdravotní komplikace ("kancelářské" potíže s páteří), ale i těžké chvíle v životě. Nadále se vzdělává, studuje tanečně pohybovou terapii, Port De Bras a jógu.

Má radost, když vidí své klientky odcházet z lekcí se vznosným držením těla,  ladným krokem a s úsměvem. 

Olga vede lekce fit baletu,  Port De Bras a kurz Latino dance pro ženy.

VERONIKA ZAJÍCOVÁ

4_profilovka do foroty.jpg

S pilates se poprvé setkala již během svých gymnazijních let a od té doby na něj nedá dopustit. Během mateřské dovolené jí cvičení pilates velmi pomohlo s problémy se zády. A právě tehdy ji napadlo, že by sama ráda ostatním pomáhala. Svůj sen si záhy splnila a od té doby si lekce pilates užívá v roli cvičenky i instruktorky.

S face jógou se také setkala o mnoho dříve, než se jí začala věnovat naplno, a i to byla láska na první pohled. Vzdělávání v oblasti sportu je její vášní, takže má v plánu další kurzy, aby mohla svým klientkám stále nabízet to nejlepší.

bottom of page